вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

«Куточок споживача» повинен бути в кожному об'єкті сфери обслуговування

 

        Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування населення», «Про затвердження правил побутового обслуговування» всі суб’єкти господарювання, що здійснюють торговельну діяльність через роздрібну торговельну мережу та мережу закладів ресторанного господарства, надають побутові послуги населенню, повинні забезпечити наявність на видному та доступному місці «куточка споживача», в якому розміщується:

 - інформація про найменування суб'єкта підприємницької діяльності;

 - Закон України «Про захист прав споживачів»;

- нормативні документи, що регламентують провадження підприємницької діяльності відповідно до спеціалізації об'єкта бізнесу та виду господарської діяльності ;

- копія ліцензії (у разі наявності);

- книга відгуків та пропозицій;

- інформація про адресу та номери телефонів органів, що забезпечують державний захист прав споживачів;

   Для врегулювання конфліктних ситуацій радимо розміщувати у куточку споживача інформацію про контактний номер телефону суб'єкта господарювання. 

      Враховуючи вимоги чинного законодавства України просимо звернути увагу на наявні «куточки споживача» у  ваших об`єктах сфери обслуговування..

      У разі необхідності отримання консультації щодо оформлення «куточка споживача» ви можете звернутися до  провідного спеціаліста  з питань організації торгівлі, побуту та  захисту прав споживачів виконкому Долинської міської ради  за телефоном 5-10-97 та/або за адресою: вул. СоборностіУкраїни, 50, каб. №3  (у робочі дні з 8.00 до 17.00 години).

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання