вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

«Мораторій» - це не безлад у торгівлі

 

За дорученням голови  Кіровоградської ОДА від 05.08.2016 року №01-26/145/2 та керуючись розпорядженням голови Долинської РДА від 19.08.2016 р №258–р спеціалістами Управління Держпродспоживслужби проведено обстеження в 15-ти магазинах міста по продажу харчової продукції та 3 закладах ресторанного господарства.

 В кожному із перевірених об`єктів торгівлі виявлено цілу низку порушень. Зокрема, прибирання в приміщеннях проводиться не регулярно, недотримання працівниками особистої гігієни, відсутні спецодяг на продавцях та медичні книжки, не пройдено медичного  огляду, виявлено харчові продукти з простроченими термінами вживання, відсутні супровідні документи, порушення товарного сусідства та інші.

 Багато з порушень не потребують значних фінансових витрат на їх усунення.

 8 грудня 2016 року під головуванням заступника міського голови Юрія Леуша в міській раді проведено нараду з власниками магазинів по продажу продуктів харчування та закладів ресторанного господарства по питанню дотримання ними санітарних та ветеринарно- санітарних правил. 

В її роботі взяли участь начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії  Управління Дерпродспоживслужби в Долинському районі Світлана Толмач та фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Дерпродспоживслужби в Долинському районі Тетяна Оксак. В своїх інформаціях вони детально охарактеризували порушення які були виявлені під час перевірок, попередили про адміністративну відповідальність за них та довели до відома,  що перевірки закладів торгівлі будуть   проводитись і в подальшому.

Віктор Ніколаєв, провідний спеціаліст  з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, загострив увагу присутніх суб`єктів підприємницької діяльності на недопустимості подібних порушень правил  при  реалізації продуктів харчування  та необхідності термінового їх усунення. Також запропонував  налагоджувати співпрацю з місцевими виробниками  хліба, макаронних і круп`яних виробів та інших з метою безперебійного їх забезпечення за несприятливих умов.

Підсумовуючи нараду Юрій Леуш звернув увагу присутніх на те, що міська влада налаштована на співпрацю, розвиток і підтримку малого і середнього бізнесу, не втручання в його діяльність за умови чіткого дотримання санітарного законодавства, Правил торгівлі та культури обслуговування споживачів. Незважаючи на мораторій щодо перевірок, даними питаннями нехтувати не можна, бо це є особливо важливо, щоб не допустити до масових отруєнь, пов`язаних із вживанням неякісних продуктів куплених у магазинах. 

Разом з тим він звернувся до присутніх про забезпечення благоустрою біля своїх об`єктів торгівлі, особливо в зимовий період, прибирання прилеглої території від снігу та посипання протиожеледним матеріалом. 

 

 

                                                                         Провідний спеціаліст з питань організації 

                                                                         торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

                                                                         В.Ніколаєв

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання