вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Інформація щодо реалізації права власності на землю громадянами України згідно постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2009 року № 844

     В зв'язку з численними зверненнями до міської ради громадян м. Долинська щодо безоплатної приватизації присадибних земельних ділянок згідно постанови кабінету Міністрів України від 05 серпня 2009 року № 844, роз'яснюємо наступне.

     В Земельному кодексі термін "безоплатна приватизація" означає право кожного громадянина України один раз отримати земельну ділянку із земель державної або комунальної власності відповідного призначення безкоштовно. Тобто, це не викуп землі, а її безкоштовна передача. При цьому послуги з виготовлення землевпорядної документації для оформлення документу, що посвідчує право власності, реєстрація земельної ділянки-це платні процедури.

     "Безкоштовна приватизація" в контексті даної постанови означала, що не тільки ділянка передавалась безкоштовно, а й землевпорядна документація виготовляється за бюджетні кошти, громадяни нічого не сплачували. Сьогодні постанова Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2009 року № 844 вже діє.

     Територіальні органи виконавчої влади з питань земельних ресурсів надають громадянам лише деякі адміністративні послуги безкоштовно. При цьому робота ліцензованих підприємств з виготовлення землевпорядної документації залишається платною.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання