вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Блокування каналізації як метод боротьби з боржниками

     Заборгованість населення за комунальні послуги, на даний час, є актуальною проблемою в місті.

     Нещодавно комунальне підприємство «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді розпочало застосовувати такий вид впливу на боржників, як блокування каналізаційних випусків з квартир. Для цього було придбано устаткування з обмеження водовідведення, яке з квітня 2018 року активно використовується в роботі.

     На сьогоднішній день заблоковано 11 квартир в м. Долинська. Слід зазначити, що боржників заздалегідь попереджають про блокування, тим самим їм дається час для сплати заборгованості або укладання боргової угоди. Деякі споживачі ігнорують попередження про блокування каналізації, думаючи, що їх це не торкнеться. Попереджаємо таких боржників, що крім основного боргу доведеться сплачувати 749,03 грн. за послугу по підключенню до мереж водовідведення.

     Станом на 01 червня 2018 року контролерами КП «Центр» письмово попереджено 64 споживача, які мають заборгованість за послуги з водопостачання та водовідведення на загальну суму 220 тис. грн. На сьогоднішній день боржниками сплачено 40 тис. грн. та складено 8 боргових угод на суму 39 тис. грн.

     З метою запобігання блокування каналізаційних випусків з квартир,  КП «Центр» просить споживачів відповідально поставитись до сплати за комунальні послуги.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання