вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

БУДНІ МІСЬКИХ КОМУНАЛЬНИКІВ

На сьогодні, дільницею по обслуговуванню газових котелень, теплових міжквартальних мереж та внутрішньобудинкових теплових мереж продовжуються роботи по ремонту газових котелень. Наразі закінчено ремонт котельні № 1 та розпочато ремонт котельні № 2, проводиться заміна запірної арматури  в будинках № 24 та 26 по вул. Дружби народів.

Дільницями з утримання прибудинкової території та обслуговування житлового фонду і благоустрою міста, ведуться роботи по прибиранню прибудинкових територій, догляд за клумбами, покосу бур’янів на вулицях міста. Встановлено лавку біля будинків № 68, 70 та перила на сходах другого під’їзду будинку № 70, проводяться роботи з ремонту покрівлі будинку №68 по вул. Нова.

Працівниками дільниці з обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, водовідведення та зливової каналізації, через порушення правил користування мережами, проводиться постійна робота по прочистці каналізації. Враховуючи те, що це має місце  по окремих будинках  постійний характер, КП «Долинський міськкомунгосп» та КП «Центр» попереджають мешканців таких будинків, що в подальшому  ці послуги будуть надаватись на платній основі.

Проведено монтаж водяного лічильника в будинку № 7 по вул. Ольгерда Бочковського, встановлення магнітних стрічок лічильників холодної води в квартирах будинків по вул. Нова та Дружби народів.

Розпочато роботи по благоустрою місця аварії водоводу біля будинку № 106 по вул. Нова.

Міська рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарської діяльності міста, власників приватних домоволодінь про необхідність утримання в належному стані своїх об’єктів, земельних ділянок і прилеглих територій та спільними зусиллями забезпечувати підтримання належного порядку в місті.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання