вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ВИКОНАВЦІ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ВИЗНАЧЕНІ

            23 січня 2018 року   в приміщенні міської ради відбувся конкурс  по визначенню виконавця  послуг з вивезення побутових відходів.

            В першому лоті конкурсу на вивезення рідких побутових відходів взяли участь комунальне підприємство «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді і фізична особа - підприємець Резніченко Вячеслав.

            Комісією були розглянуті  кваліфікаційні вимоги  до учасників конкурсу. Після розгляду поданих конкурсних пропозицій та  підрахунку голосів, виявилось, що обидва претенденти набрали однакову кількість балів.

            Конкурсною комісією було вирішено, що КП «Долинський міськомунгосп» надаватиме  послуги по вивезенню рідких побутових відходів з будинків комунального господарства, балансоутримувачем яких він є,  та вулиць Соснова, Приморська, Калинова, Ольгерда Бочковського, Нова, Давидова, Богдана Хмельницького, Паркова, Надії, Дружби, бульвару Лесі Українки та провулках Чумацький, Козацький і Східний. Інші вулиці міста обслуговуватиме  ФОП Резніченко В.

         Другим лотом  конкурсу було визначення виконавця  послуг з вивезення  твердих  побутових відходів.

          Претендетами даної позиції були  КП «Долинський міськомунгосп» та ФОП Господарюк  Володимир.

          Після опрацювання  поданих  конкурсних пропозицій, комісією було визначено  КП «Долинський міськомунгосп» виконавцем   послуг з вивезення  твердих  побутових відходів по вулицях Соснова, Приморська, Калинова, Ольгерда Бочковського, Нова, Давидова, Богдана Хмельницького, Паркова, Надії, Дружби, бульвару Лесі Українки та провулках Чумацький, Козацький і Східний.

            Разом з тим, виконавчий комітет міської ради звертається до тих власників приватних домоволодінь міста Долинська, хто немає угоди на вивезення сміття,  укласти її з фізичною особою – підприємцем Господарюком В.  або з  КП «Долинське міське комунальне господарство» .

            В разі відсутності такої угоди на власників домоволодінь будуть накладатись штрафні санкції передбачені статтею152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил  благоустрою  територій населених пунктів» - на громадян від  двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від (340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста  неоподатковуваних мінімумів  доходів  громадян.( 850 до 1700 грн).

            Важливим питанням, з набранням чинності з 01.01.2018 року нового законодавства щодо поводження з ТПВ, є необхідність їх сортування, в.ч. і мешканцями приватного сектору.

            Про порядок їх збору і вивезення громадянам міста буде повідомлено додатково  в ЗМІ  та через суб’єктів підприємницької діяльності – надавачів цих послуг.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання