вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Водозабезпечення міста залишається пріоритетним

        07 лютого 2018 року в місті відбулася чергова робоча нарада з питань водозабезпечення м. Долинська під головуванням першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Коваленка.

        У нараді взяли участь керівники департаментів облдержадміністрації, та інших структур, депутат обласної ради Валерій Кальченко, керівники району, міський голова Віра Тернавська та голова Першотравневої сільської ради Світлана Сава.

         Після обговорення деяких організаційно-технічних заходів було відпрацьовано план дій на найближчі 5 місяців. Основними питаннями, які увійшли до плану роботи є: оформлення правоустановчих документів на земельні ділянки під будівництво 4-х проектованих свердловин, отримання дозвільних документів на початок будівництва, початок бурильних робіт, дослідження запасів води у родовищі, та отримання спеціального дозволу на користування надрами.

        Крім того, на нараді було порушено питання реалізації проекту «Будівництва Долинського групового водопроводу водопостачання м.Долинська Кіровоградської області. Коригування» вже у 2018 році. Не можна не зауважити того, що увага та активізація розгляду цього питання пожвавилася після публічного звіту міського голови перед громадою на якому було висловлено занепокоєнняя щодо можливого виключення даного проекту з переліку об’єктів, що фінансуються з Держфонду регіонального розвитку  у 2018 році. Але перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко підтвердив пріоритетність проекту Долинського групового водопроводу серед інших проектів з рейтингом №1. Громада міста сподівається в подальшому на співпрацю і підтримку з боку посадових осіб області і району та дотримання своїх обіцянок.

         Про хід виконання плану дій громада міста буде проінформована.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання