вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Вулицю Чумацький Шлях теж буде відремонтовано

     

     Виконкомом Долинської міської ради, відповідно до власних повноважень, в 2017 році проведена робота по залученню на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності розташованих на відповідний території, а також бюджетних коштів на поточний ремонт асфальтобетонного дорожнього покриття вулиці Чумацький Шлях.

     На пропозицію співфінансування робіт по ремонту вулиці відгукнулися Долинська філія ДП «Сантрейд» (директор Апілат В.Д.) – 200 тис. грн.; СФО «Россолан» (директор Собко М.О.) – 50 тис. грн.; ФГ «Відродження В»  (директор Булавка В.М.) – 15 тис. грн. ТОВ «Долинський комбікормовий завод» (директор Черкун М.І.) за кошти підприємства відремонтував 500 м2 дорожнього покриття та ФОП Кошман (Кошман В.Я.) - біля свого підприємства.

     Після проведених торгів 24 липня 2017 року в електронній системі закупівель, переможцем аукціону на проведення робіт з поточного ремонту асфальтобетонного дорожнього покриття по вул. Чумацький Шлях, за кошти місцевого бюджету, визнано ДП Кіровоградський облавтодор ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України».  Роботи в обсязі 1000 м2 згідно договірної ціни 285,00 грн/м2 будуть виконані на наступній неділі.

     Виконком Долинської міської ради вдячний вищезазначеним керівникам за співпрацю у питаннях виконання програми соціально-економічного розвитку міста та сподівається що і інші керівники підприємств, які розташовані на    вул. Чумацький Шлях з розумінням поставляться до цього питання та оперативно внесуть свій внесок у ремонт вулиці в спільних інтересах бізнесу і територіальної громади.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання