вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Вчинок усвідомив та вибачився

          Міська рада інформувала жителів міста про інцидент, який мав місце під час відправлення автомобіля «Нива» в зону АТО. Про даний випадок було поінформоване керівництво обласного військкомату. Реагування було миттєве, вчинок начальника відділу забезпечення Долинського райвійськкомату Пташинського Ю.М. було визнано неправомірним.

         13 червня 2018 року в актовій залі міської ради зібрались активісти, меценати, волонтери, в присутності міського голови Віри Тернавської та заступника обласного комісара Олега Молчанова, начальник відділу забезпечення райвійськкомату Юрій Пташинський визнав свої дії протиправними та вибачився за свій вчинок, пообіцяв що подібного більше не повториться.

         Міська рада налаштована на конструктивну співпрацю з усіма суб’єктами господарювання, державними установами, організаціями виключно у правовому полі.

        Міський голова Віра Тернавська висловила сподівання на подальше взаємопорозуміння з працівниками райвійськкомату в питаннях підтримки учасників АТО та військово-патріотичного виховання молоді. Присутні на зустрічі висловили сподівання на щирість слів Юрія Пташинського та недопущення подібних вчинків у подальшому.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання