вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

     Сьогодні, 14 грудня 2017 року в нашому місті проведено заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

     Біля пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям від вдячних долинчан» відбувся мітинг в якому взяли участь керівництво району та міста, трудові колективи підприємств, установ, члени громадської організації «Союз - Чорнобиль» та мешканці міста.

     До ліквідаторів, членів їх сімей, присутніх на мітингу звернулася і міський голова Віра Тернавська, висловивши слова пошани за їх героїчний подвиг проявлений під час ліквідації наслідків аварії і побажала їм здоров’я, благополуччя.

     Учасники мітингу схилили голови перед мужністю і самовідданістю героїв-чорнобильців, полеглих вшанували покладанням квітів до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання.

     У приміщенні КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр Долинської районної ради» пройшла зустріч в форматі круглого столу учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС з керівництвом району та міста, на якій обговорені питання соціального захисту, пенсійного забезпечення, медичного обслуговування та інші.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання