вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулася сходка на прохання жителів

        На прохання жителів вул. Чумацький шлях (від пров. Транспортний до пров. Матросова) 11.04.2018 року відбулася сходка, на якій порушувалися питання паркування приватного автотранспорту працівників ПЧ-23, відновлення та ремонт тротуару після будівництва мережі газопостачання ПЧ-23 (навпроти будинку № 200), законність будівництва складського приміщення на присадибній земельній ділянці, утворення стихійного сміттєзвалища по пров. Матросова, необхідність обрання голови вуличного комітету на зазначеному проміжку вулиці Чумацький шлях.

         В роботі сходки взяли участь міський голова Віра Тернавська, працівники міської ради та головний інженер ПЧ-23 Микола Гришин.

         Як повідомив Микола Гришин з працівниками підприємства буде проведена робота по недопущенню в подальшому паркування власних автомобілів на підїздах до домоволодінь громадян прилеглих будинків та на існуючому тротуарі. Для цього є можливість паркування таких автомобілів на відомчій стоянці на території підприємства.

         Міським головою Вірою Тернавською доручено начальнику відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міста Андрію Багнюку вжити заходи шодо відновлення пошкодженої ділянки тротуару виконавцями робіт по газифікації та перевірити законність будівництва складського приміщення на присадибній земельній ділянці.

         Спеціалістами міської ради буде проведено подвірний обхід домоволодінь на предмет укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів мешканцями вулиці та пров.Матросова з метою недопущення уворення стихійного сміттєзвалища та розгляду цього питання на адмінкомісії при виконкомі міської ради.

         З метою тісної взаємодії з міською владою та зворотнього зв’язку з жителями, рекомендовано провести збори та обрати голову вуличного комітету цієї ділянки вулиці та провести очистку прилеглого до будинків тротуару для зручності пішохідного руху. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання