вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулися збори городнього товариства «Едем»

     3 травня 2017 року відбулись збори членів городнього товариства «Едем». У зборах прийняли участь заступник міського голови Ю.Леуш та  в.о. начальника відділу у Долинському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Остапчук В.В. 

     Голова городнього товариства Валентина Олійник проінформувала присутніх про ситуацію, яка склалася із подальшим  використанням орендованої земельної ділянки, у зв’язку з відмовою розпорядником цих земель Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області у продовженні терміну її оренди.

     Господарський суд Кіровоградської області у задоволенні позову городнього товариства «Едем» до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області щодо зобов’язання поновити договір оренди земельної ділянки відмовив у повному обсязі.

     Як зазначив Віталій Остапчук єдиним із шляхів вирішення питання користування громадянами земельними ділянками є передача їх у приватну власність для ведення садівництва, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

     Позицію міської ради озвучив і Юрій Леуш, зазначивши, що на території міста вже діють садові товариства «Дружба» і «Мічурінець» значна частина земель яких використовується неефективно. Щоб не допускати до такого стану і цю земельну ділянку та не позбавити людей можливості займатися городництвом, при передачі земельних ділянок у приватну власність, на зборах членів новоствореного товариства доцільно прийняти рішення про заборону будівництва споруд та висаджування дерев прописавши цей пункт у Статуті.

     За підсумками зборів вирішили всім бажаючим членам городнього товариства «Едем» підготувати відповідний пакет документів для передачі земельних ділянок у приватну власність. Координатором цієї роботи визначено Валентину Олійник. Відділ Держгеокадастру у Долинському районі, як зазначив Віталій Остапчук, надасть допомогу у вирішенні даного питання.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання