вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулось засідання адмінкомісії

     05 червня 2018 року в приміщенні міської ради відбулось чергове засідання адміністративної комісії при  виконавчому комітеті Долинської міської ради, на якому розглядалось питання порушення Правил благоустрою та утримання території м. Долинська мешканцями будинку № 6«б»  по  вул. Шевченка (забруднення прилеглої території каналізаційними стоками), та забур’янення  земельної ділянки на мікрорайоні № 7 виділеної  учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку.

     За результатами роботи комісії мешканцям будинку № 6 «б» по вул. Шевченка та учасникам АТО, яким земельні ділянки  передано у власність, виписано Приписи про усунення наявних порушень та встановлено п’ятиденний строк для  вжиття відповідних заходів.

     В разі невжиття заходів будуть оформлені протоколи про притягнення їх до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.      

     Учасникам АТО, яким рішенням сесії надано згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, та які протягом двох років не надали проекти на затвердження, а земельні ділянки знаходяться в забур’яненому стані, вирішено на черговому засіданні сесії міської ради,  розглянути питання визнання рішень такими, що втратили чинність для передачі їх іншим учасникам АТО згідно черговості, шляхом проведення жеребкування.

     Одного громадянина притягнуто до відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі 340,00 грн.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання