вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулося засідання адміністративної комісії

        Протягом місячника з благоустрою та наведення належного санітарного стану в місті Долинська проведена велика робота, в тому числі, по ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ. Незважаючи на проведені сходи громадян і запрошення їх до участі у суботниках, фактично бажаючих долучитися до прибирання ними ж створених смітників не виявилося. Вся робота знову лягла на руки наших комунальників.

         Разом з цим, чимало жителів приватного сектору міста не уклали договори на вивезення твердих побутових відходів, які і є потенційними утворювачами стихійних сміттєзвалищ в місті. Підтверджуючих талонів про вивезення сміття власним транспортом на міське сміттєзвалище у переважній більшості громадян  також не має.

         На зборах голів вуличних комітетів, громадських організацій міста рекомендовано виконкому міської ради вживати більш жорстких заходів до тих громадян, які свідомо порушують Правила благоустрою та утримання територій у місті Долинська затвердженні рішенням виконавчого комітету міської ради від 20 липня 2011 року № 182, якими передбачено адміністративну відповідальність за не укладення громадянином договору на вивезення твердих побутових відходів.

         Провідними спеціалістами землевпорядниками міської ради проведено обхід приватних домоволодінь на предмет наявності укладених договорів на вивіз сміття.

         27 та 28 квітня 2017 року відбулися засідання адміністративної комісії  при виконкомі міської ради, на яку були запрошені громадяни по зазначеному питанню. Враховуючи проведену роз’яснювальну роботу, письмові попередження, не реагування на виконання вимог Правил благоустрою, адміністративною комісією прийнято рішення про оформлення документів для притягнення до адміністративної відповідальності 12 осіб, шляхом накладення штрафу в сумі 340 гривень на кожного.

         Матеріали будуть направленні громадянам для сплати в добровільному порядку, а в разі відмови до виконавчої служби Долинського районного управління юстиції для примусового стягнення в подвійному розмірі.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання