вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

 

31 серпня 2017  під головуванням міського голови  Віри Тернавської відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян Долинської міської ради.

На засіданні комісії розглянуто службову записку заступника міського голови, голови комісії по вирішенню земельних спорів при виконкомі міської ради Юрія Леуша щодо земельного спору між громадянами Є. та С., інтереси однієї із сторін якого представляють голова Кіровоградського обласного відділення ВГО «Громадський контроль» Халяпіна Л.І. та юрист Козляковський Г.Т. 

Як зазначалося на засіданні, комісія у своїй роботі при розгляді даного питання, керувалася наявними в міській раді документами, а не суб’єктивними твердженнями чи бажаннями викладеними в численних заявах та зверненнях вищезазначених осіб. Проаналізувавши такі заяви з 2009 року, зазначено, що в них мають місце постійні звинувачення членів комісії у підробці і фальсифікації документів, хабарництві, некомпетентності, образи, які принижують честь і гідність працівників міської ради і громадянина.

Всі звинувачення є безпідставними та ніким не підтверджені, в тому числі і правоохоронними органами.

В ході обговорення, члени комісії звернули увагу на нетактовну поведінку вищезазначених осіб на засіданнях комісії, образи на їх адресу, неетичне спілкування допущене ними у зверненнях до органів влади та місцевого самоврядування, а також зазначили, що залишають за собою право відстоювати свою честь і гідність у відповідності до чинного законодавства.

Комісія вирішила припинити розгляд звернень громадян Халяпіної Л.І. та Козляковського Г.Т. з питань земельного спору гр. Є., інтереси якої вони представляють, як повторних, з одного і того ж питання, які неодноразово вирішувалися міською радою в межах її повноважень і по яких їм надавалися обгрунтовані відповіді.

 

  

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання