вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

          9 травня 2017 року в місті Долинська пройшли заходи з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи розпочалися урочистою ходою представників влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, учасників антитерористичної операції до меморіального парку Слави, де відбувся мітинг за участю учасників бойових дій та ветеранів війни. До учасників мітингу та ветеранів звернулися керівники району та міста, громадських організацій, учні. Міський голова Віра Тернавська привітала ветеранів Другої світової війни, зазначивши що цей день є символом гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини у 1941-1945 роках і став прикладом стійкості, мужності і незламності волі до перемоги для нинішнього покоління – учасників антитерористичної операції, які боронять нашу державу від окупанта на сході України.

         Побажала всім міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба, пам’ятати про тих хто загинув в боях Другої світової війни, віри в перемогу над ворогом, який знову прийшов на нашу землю.

         До обеліска та меморіальної стели учасники мітингу поклали квіти, хвилиною мовчання та салютом вшанували пам’ять полеглих в боях. По закінченню мітингу відбулася поминальна панахида.

         По закінченню заходів у меморіальному парку Слави у парку Залізничників для відпочиваючих з дітьми працювали атракціони та виїзна торгівля.  

Архів фотографій

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання