вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відкритий лист власнику ПАТ «Укртелеком»

         Долинська міська рада 10 жовтня 2016 року направила відкритий лист власнику ПАТ «Укртелеком» щодо вжиття заходів по збереженню приміщення яке знаходиться на площі Шевченка і є власністю цієї структури.

         Залишене без нагляду і охорони, це приміщення розкрадається: викрадені двері, повибивані вікна, в середині приміщення розпочався демонтаж цегляної кладки та інших матеріалів. Воно стало місцем концентрації безхатченків, п’яниць та інших антисоціальних елементів. В середині приміщення панує антисанітарія та зноситься сміття.

         Правда, тоді на лист відгукнулися та навідалися до міської ради представники ПАТ «Укртелеком», пообіцявши, що заходи будуть вжиті. Проте, минуло вже більше півроку, а як кажуть «віз і нині там», бо нічого не зроблено, хіба що до того безладу додалися, вже і побиті пластикові вікна. Так і продовжує воно стояти «примарою» без вікон та дверей в центрі міста.

         Міська рада, втретє звертається до власника і менеджерів ПАТ «Укртелеком», якщо це приміщення Вам не потрібне, продайте його, здайте в оренду, хоч би для охорони, чи в решті-решт, передайте його громаді міста в комунальну власність, аби зберегти його хоч у такому стані який є на сьогодні. Бо при такому відношенні до цієї будівлі, через деякий час там може залишитися тільки фундамент і купа будівельного сміття.

         У 2017 році місто Долинська відзначатиме своє 60 річчя і не хотілося б щоб цей об’єкт псував святковий настрій жителям і гостям своїм непривабливим виглядом.

         Вкотре сподіваємося на порозуміння і вирішення долі цього приміщення.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання