вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Від власної байдужості і живемо у смітниках

        На виконання рішення сходки жителів багатоквартирних будинків по вулицях Лазарєва та Шевченка від 03 квітня 2018 року про проведення спільного суботника по ліквідації стихійного сміттєзвалища біля громадської вбиральні, яка належить ТОВ «К-Автотранс», 11 квітня 2018 року відбувся такий суботник. В ньому взяли участь 10  працівників КП «Долинськміськкомунгосп» та 3 одиниці техніки. Вивезено 6 автомобілів і тракторних причепів твердих побутових відходів, які винесли на це стихійне сміттєзвалище самі ж жителі цих багатоповерхівок, прилеглих житлових будинків вулиці і провулку Шевченка.

         Незважаючи на рознесені повідомлення жителям будинків та керівникам прилеглих господарюючих структур про необхідність їх участі у суботнику, лише двоє свідомих жителів цієї території долучилися  до нього. А окремі лише спостерігали із-за вугла та вікон. Виходить смітити є кому, а прибирати бажаючих немає, нехай прибирають комунальники за власні кошти!

         Міська рада звертає увагу жителів цієї території, що таке прибирання здійснюється  в останній раз. Якщо стихійне сміттєзватище знову буде утворене, жителі повинні самі його і прибирати за власний рахунок.

         Працівниками комунального підприємства буде проведено поквартирний та побудинковий обхід, проаналізовано наявність договорів на вивезення твердих побутових відходів. У разі їх відсутності та виявлення фактів викидання твердих побутових відходів у невстановлеих місцях власники, громадяни та керівники суб’єктів господарювання будуть запрошені на засідання адмінкомісії для притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу від 360 до 1340грн. за порушення Правил благоустрою у м.Долинська.

         Вцілому, двічі за останній час, побувавши на цій території, залишилося гнітюче враження від того, як можна проживати серед таких смітників та байдужості дорослих.  А там же ростуть і діти, хто ж їх повинен привчати до порядку! В якому стані ця територія видно на цих фото.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання