вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Вітання і відзнаки медичним працівникам

         15 червня 2018 року в МЦ «Червона калина» відбулися заходи з нагоди Дня медичного працівника.

         В заходах взяв участь заступник міського голови Юрій Леуш. Він привітав медичних працівників, ветеранів галузі від виконкому міської ради з професійним святом, подякував за нелегку працю, професіоналізм, доброту і чуйність до пацієнтів. Зазначив що міська рада не стоїть осторонь питань роботи медичної галузі постійно надаючи допомогу і ця робота буде продовжуватися і надалі.

         Пабажав всім міцного здоров’я, благополуччя, добра, терпіння і надії що започатковані реформи в медичні галузі принесуть зміни на краще, як для лікарів так і громадян.

         Вручив відзнаки міської ради: грамоти – Волоткевич Валентині Анатоліївні - лікарю терапевту, заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Долинської центральної районної лікарні, Пустовіту Олександру Петровичу - фельдшеру з медицини невідкладних станів Долинської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги територіального медичного об’єднання «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області, подяку – Ромашовій Наталії Юріївні - сестрі медичній з масажу Долинської центральної районної лікарні.

         Після офіційної частини відбувся святковий концерт аматорів художньої самодіяльності.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання