вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

В АПТЕКАХ МІСТА ПРОВЕДЕНО МОНІТОРИНГ ЦІН НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ

Враховуючи  звернення  жителів міста   про необхідність здійснення контролю за цінами на медичні препарати в аптеках населеного пункту, виконавчим комітетом міської ради проведено  моніторинг  лікарських засобів із  53 найменувань в  11-ти аптеках  та  3  аптечних пунктах що  сьогодні працюють у місті, який показав наступну картину (таблиця додається).

Інформація про роздрібні ціни на лікарські засоби в аптеках та аптечних пунктах м. Долинська станом на 01 лютого 2018 року

       Встановити якусь закономірність у динаміці ціноутворення в аптеках міста неможливо,  так як у країні не відпрацьовано єдиного уніфікованого підходу до здійснення  регулювання цін  на лікарські засоби. Складова ціни на ліки залежить від багатьох чинників, зокрема, собівартості вітчизняного виробництва препарату, на що впливає періодична  зміна  розмірів заробітної плати, цін на енергоносії, а на імпортні препарати  від курсу національної валюти  до іноземних валют.

          Щодо перевірки ціноутворення на  ліки та лікарські препарати, зазначаємо,  що виконавчий комітет міської ради  не має таких  повноважень.

А ті служби , які мали право перевіряти  ціноутворення, обмежені  введенням мораторію на перевірки малого і середнього бізнесу з 2014 року  і по даний час.            

          Ситуація  на ринку ліків викликає нарікання громадян.  На нашу думку коливання цін буде до тих пір до поки не буде монополії держави на ліки та контролю  за ціноутворенням на них.

Провідний спеціаліст з питань організації торгівлі, побуту і захисту прав споживачів міськвиконкому В.Ніколаєв

    

                                                                            

                                                                                              

                                                                                               

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання