вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

В День Святого Миколая – подарунок жителям західної частини міста

         19 грудня 2017 року в західній частині міста за адресою вул. Чумацький шлях, 20, за сприяння міської влади, відбулося урочисте відкриття операційного вікна Долинського міського відділення центрального відділення поштового звязку № 14 ПАТ «Укрпошта» Кіровоградської філії, в якому взяли участь керівництво міста, обласної дирекції, жителі міста та гості.

         Приміщення передане в користування ПАТ «Укрпошта» згідно рішення міської ради, враховуючи численні звернення громадян щодо наближення послуг поштового зв’язку за місцем їх проживання. Враховуючи що це соціальний об’єкт, де будуть надаватися поштові послуги та прийматися комунальні платежі, орендна плата за приміщення визначена в розмірі 1 (одна) гривня в рік.

         З цією знаковою подією, жителів міської громади привітала міський голова Віра Тернавська, запросила бути постійними його клієнтами, аби воно стало для підприємства економічно рентабельним.

         До привітань та з подякою міській владі за сприяння у відкритті цього операційного вікна приєдналася і заступник директора Кіровоградської філії ПАТ «Укрпошта» Тетяна Капустіна.

         Ще одним сюрпризом-подарунком на відкритті, стало вручення жителям міста абонентів на пердплату однієї з місцевих газет від голови районної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександра Самарського та голови первинної міської ветеранської організації Віри Куделі.

         Від жителів західної частини міста зі словами подяки за вкрай потрібний соціальний об’єкт до всіх присутніх на заході звернувся Олексій Власенко.

         По закінченню урочистої частини учасники гурту «Веселі сусідоньки», Долинського міського клубу, теж привітали присутніх зі святом своїм пісенним виступом.  

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання