вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дитинства веселковий світ

     01 червня в  комунальному дошкільному навчальному закладі № 4 «Казка» відбулося святкування Міжнародного Дня захисту дітей. Діти співали пісні, танцювали, грали в рухливі ігри. На свято до малят завітали клоуни Іриска та Барбариска, які водили з ними хороводи, провели конкурси та естафети. Свято пройшло в піднесеному та радісному настрої. В кінці свята  на всіх діток чекали гостинці: різнокольорові кульки та корисні соки.

     Нещодавно у дошкільному закладі відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!». Вихованці старших груп № 3 «Рукавичка», №  7 «Усмішка», № 12 «Капітошка», які так чекали і готувалися до свого першого в житті випускного свята, подарували батькам та гостям веселі пісні, цікаві таночки, спогади про те, як колись маленькими вперше прийшли в дитячий садок.

     Непомітно пройде літо, 1 вересня наші випускники переступлять поріг школи, яка чекає на них. Дорогі наші випускники, нехай вам щастить, зростайте у мирі, добрі, гарно навчайтеся, будьте здорові! В добру путь! 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання