вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

В місті пройшла виставка - ярмарок птахів і кролів

     21 квітня в Парку залізничників за ініціативи міської ради пройшла чергова виставка-ярмарок  голубів, птахів, домашньої декоративної птиці та кролів.

     Із самого ранку на центральній алеї вишикувалися клітки, вольєри, корзинки і загорожі у яких були представлені голуби, гуси, качки, кури, фазани, цисарки, папуги багато різновидів кролів та нутрії. Місцеві жителі та гості міста мали можливість любуватися незвичайним «живим куточком» та придбавати необхідне. Особливо раділи можливості попестити тваринку чи птаха дітлахи.

     Жваво йшла торгівля кролями, голубами, нутріями, птахами.

     На ярмарку можна було спостерігати рідкісні породи: «кучерявих» голубів, качок «Індійський бігунок», карликових кролів, срібних фазанів та інше .

     Господарі з радістю відповідали на питання відвідувачів, надавали детальні поради покупцям .

     Цього разу  у виставці- ярмарку було зареєстровано 58 учасників.

     Хотів би звернути увагу наших місцевих любителів голубів, кролів, птахів, декоративних співучих та домашніх птахів, не бути лише глядачами, а й приймати безпосередню участь у даних заходах. Адже  дані виставки-ярмарки  організовувались, насамперед на ваші  прохання та запевнення про активну участь у них. В місті вона проводиться  вчетверте. І хотілось би надіятись, що  при підтримці місцевих любителів   птахів та домашніх тварин вони стануть  традиційними, адже задоволення від виставки-ярмарку  отримало чимало   долин чан,  як учасників так і покупців  і насамперед малечі.

     Виконавчий комітет Долинської міської ради вдячний всім учасникам  даного заходу, особливо гостям з інших регіонів, які взяли участь та дали можливість жителям міста  бачити таку красу.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання