вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ГЕРОЯМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, НИМИ СТАЮТЬ

6 грудня - День Збройних Сил України. В невимушеній обстановці, серед друзів і рідних, знайомих і незнайомих, у КДНЗ № 5 "Ружечка" відбувся захід  "Моя Батьківщина - Героїв країна", від якого діти сподіваємося отримали один з найважливіших уроків життя - героями не народжуються, ними стають!

Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. І це розуміли малята та довели, перемагаючи в конкурсах і отримуючи грамоти не тільки за знання з історії нашої країни, а й за спритність , відважність, силу.  Діти так хотіли бути схожими на присутніх на їхньому святі воїнів.

Тому з хлібом-сіллю зустрічали почесних гостей, які були присутні на святі. Всі вони без перебільшення Герої, які пройшли пекло АТО. Серед них скромний юнак випускник садочка Віктор Атамас. Чи думали коли-небудь вихователі, що цей кароокий хлопець виросте відважним воїном, і захищатиме свою землю від ворога?! Не ховав своєї щасливої усмішки на протязі всього дійства Артемко Гуслінков, з гордістю розповів віршика татові Артурові, теж учаснику АТО, який був запрошений на свято. Теплі іскорки доброти випромінювали очі ще одного гостя, Вадима Мирошніченка, він один з тих мужніх захисників Донецького аеропорту, яких українці назвали "кіборгами". Дякував педагогам і малятам Юрій Дяченко, який водив свою донечку в наш садочок. Саме заради неї, всіх малят, їхнього мирного сну, щасливого дитинства він, як і багато інших Героїв ризикуючи життям, здоров`ям пішли на війну під короткою назвою АТО.

І всі в цей час розуміли, що любов до Батьківщини, до України, закладена з дитинства, залишається з людиною на все життя.

 

Депутат міської ради

Наталія Гузнак

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання