вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

День довкілля в місті

      

        Відповідно до плану заходів місячника з благоустрою, 12 квітня 2018 року в місті Долинська, проведено День довкілля. Суб’єкти господарювання усіх форм власності, підприємства, установи та організації міста взяли участь у цьому заході, прибирали закріплені території та громадські місця, зокрема парки міста.

         Працівники комунальних підприємств «Долинськміськкомунгосп» та «Центр» працювали на вирубці порослі на старому кладовищі та прибирали обочини дороги від м.Долиська в напрямку с.Олександрівка.

         Зокрема в міському парку «Дружба» великий обсяг робіт виконано працівниками Долинської міської ради, центральної районної лікарні, фінансовим управлінням та управлінням праці Долинської райдержадміністрації, комунальними дошкільними навчальними закладами «Казка» та «Ружечка», Долинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

         Долинська міська рада вдячна всім хто взяв участь у Дні довкілля та просить завершити благоустрій підпорядкованих і закріплених територій до 01 травня 2018 року. Не прибрані території та їх світлини будуть періодично оприлюднюватися на сайті міської ради, а їх власники та керівники запрошені на адмінкомісію при виконкомі міської ради за порушення Правил благоустрою та утримання територій в м.Долинська, затверджених рішенням виконавчого комітету від 18.03.2015року № 32 (зі змінами та доповненнями) .

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання