вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Депутати за роботою

     11 жовтня в приміщенні актового залу Долинської міської ради під головуванням міського голови Віри Тернавської   відбулась сімнадцята позачергова сесія Долинської міської ради сьомого скликання, ключовим питанням в порядку денному якої, серед інших, було питання:  «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № 347 «Про міський бюджет на 2017 рік».

     В ході розгляду даного питання депутатами було здійснено перерозподіл коштів міського бюджету з метою їх ефективного використання  комунальними підприємствами  міста; було виділено 164,1 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт доріг міста у 2018 році;  виділено субвенцію районному бюджету: для ЦРЛ - на  придбання інсуліну жителям міста Долинська у сумі 100 тис. грн. та відокремленому підрозділу громадської організації «Кіровоградська обласна федерація Панкратіону України в Долинському районі» - 15 тис. грн. на організацію поїздки спортсменів на  міжнародні змагання. Було також виділено 22 тис. грн. для проведення поточного ремонту житлового будинку матері безвісти зниклого в зоні АТО 18-річного сина - солдата ЗСУ Бадіченка Станіслава. 

     Також було розглянуто, обговорено та прийнято відповідні рішення з ряду інших питань порядку денного сесії, з якими можна буде детально ознайомитися на офіційному сайті Долинської міської ради в розділі: «Документи, рішення міської ради».

     Після закінчення сесійного засідання волонтеру Демченко Н.Л.  було передано гуманітарну допомогу, зібрану працівниками апарату міської ради та КДНЗ №3 «Колобок», до Дня захисника України нашим землякам - воїнам АТО: святковий коровай, спечений  кухарями КДНЗ «Колобок», дитячі малюнки та листи, консерви, чай, каву, цукерки, печиво та цигарки.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання