вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Депутатське звернення розглянуто з виїздом на місце

          19 квітня 2017 року за участю членів виконкому Долинської міської ради, окремих депутатів міської ради, міської комісії по обстеженню зелених насаджень, представників громади міста, безпосередньо з виїздом на місце (вул. Соборності України), відбувся розгляд депутатського звернення депутата міської ради Ромащенка О.М., в якому він наполягає на виконанні припису колишньої Державтоінспекції щодо усунення перешкод, які на його думку призводять до дорожньо-транспортних пригод на перехрестях вулиці Соборності України з прилеглими вулицями: Чкалова, 8 Березня, Івана Яковенка, Нова, Приморська, Соснова, Сичова, Гоголя.

         Зокрема, в приписі йшлося, що при обстеженні вулиці Соборності України встановлені порушення норм та стандартів, що стосуються забезпечення дорожнього руху, а саме «маються зелені насадження вздовж прoїзної частини у вигляді сосни, які обмежують видимість при виїзді на вул. Соборності України з прилеглих вулиць» та вимог «прийняти міри по забезпеченню необхідної оглядовості при виїзді на вул. Соборності України з прилеглих територій».

         Учасниками розгляду депутатського звернення, одностайно висловлена думка щодо недоцільності видалення зелених насаджень (сосни) обабіч вулиці Соборності України. Рекомендовано, на черговому засіданні виконкому міської ради прийняти рішення про встановлення за погодженням з Долинським відділом ГУНПу Кіровоградської області, додаткових знаків на перехрестях прилеглих вулиць і зобов’язати комунальне підприємство, яке є балансоутримувачем вищезазначеної вулиці, нанести та підтримувати в належному стані дорожню розмітку з метою забезпечення безпеки дорожнього руху.

         Розгляд депутатського звернення відбувся в присутності автора та надана йому письмова відповідь. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання