вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ДЕПУТАТ В ОКРУЗІ

     6 жовтня Долинську відвідав депутат Кіровоградської обласної ради від політичної партії ВО «Батьківщина» Валерій Михайлович Кальченко. У приміщенні міської ради депутат здійснив раніше оголошений прийом громадян, на котрий записалося 6 долинчан.

     Це було післяобідньої пори. А до обіду у Валерія Кальченка була робоча поїздка Долинським краєм, під час котрої порушувалися важливі як для Долинської, так і для району питання. Приміром, разом з директором ДП «Дирекція КГЗКОР» Валерієм  Зінченком здійснили відвідини очисних споруд.

     Долинчани вже знають про те, що разом із майбутнім будівництвом групового водопроводу від Лозуватського родовища, також вирішується питання і альтернативного від ДП «Дирекція КГЗКОР» водовідведення. На сьогоднішній день за рахунок обласного екологічного фонду ведуться роботи по проектуванню міських каналізаційних очисних споруд.

     Депутат прийшов до висновку, що необхідно запрошувати в обласну раду замовника будівництва водоочисних споруд – управління капітального будівництва облдержадміністрації, представників міської ради і фахівців з Долинської для детального обговорення цього питання і прийняття відповідного рішення. Ця зустріч передбачається на 12 жовтня.

     З 1 січня наступного року в рамках децентралізації влади в державі передбачається інший підхід до ремонту доріг. Діляться вони на такі позначки, котрі можна бачити на автомобільних шляхах: М-04 – міжнародні, Н – національні та Т – територіальні. Так от, територіальні дороги, а їх тільки в області 4,2 тисячі кілометрів, для подальшого утримання передаються на місця і на ці цілі (для Кіровоградщини) в наступному році будуть виділені відповідні кошти. Певна частина їх буде спрямована й для Долинської і району. Як отримати і використати ці кошти – про це говорив Валерій Кальченко із міською та районною владами. Під час цієї зустрічі порушувалися й інші важливі для життєдіяльності нашого краю питання.

     Валерій Кальченко побував і в міському дошкільному навчальному закладі «Казка», котрий за сприяння депутата коштами з обласного бюджету, належній турботі з боку міської ради  значно позитивно змінився, зміцнив свою матеріально-технічну базу, його вихованці мають високий навчально-виховний рівень.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання