вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Для кого Правила благоустрою неписані

       У місті продовжується робота по благоустрою міського парку «Дружба». Проте,  окремі водії нехтують попереджувальними табличками про те, що в’їзд на територію парку автомобілями заборонений. Для цього між будинками № 20 і № 24 по вул. Дружби народів облаштована тимчасова стоянка. Так, за інформацією комунального підприємства «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді 9 травня 2017 року на території парку знаходилися автомобілі, власники яких згідно листа Долинського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області є громадяни та юридичні особи (лист оприлюднюємо).

Лист Долинського ВП ГУПН в Кіровоградській області

       Міська рада просить жителів міста повідомити про власників автомобілів, які згідно інформації поліції відсутні в базі НАІС. Конфіденційність гарантуємо.

       Міською радою також направлено звернення до Головного управління національної поліції в Кіровоградській області щодо ідентифікації власників цих автомобілів.

       Власники всіх вищезазначених автомобілів будуть запрошені на засідання адмінкомісії щодо порушення Правил благоустрою в м.Долинська.

       Контроль за цим питанням продовжуватиметься і надалі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання