вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ДОЗВІЛ НА ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ ОТРИМАНО

Долинська міська рада інформує, що на виконання протокольного доручення за підсумками наради з питань водозабезпечення міста Долинська від 07 лютого 2018 року, отримано дозвіл від Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції Кіровоградської області від 27 лютого 2018 року на виконання будівельних робіт по проекту "Реконструкція комплексу гідрогеологічних свердловин для геолого-економічної оцінки запасів підземних вод Лозуватської дільниці Долинського водозабору і здійснення заходів по застосуванню раціональних, економічно безпечних технологій видобування та недопущення порушення наднормативних витрат і погіршення якості підземних вод".

Замовниками цих робіт, є КП "Долинське міське комунальне господарство" при Долинській міській раді та Управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Генеральним підрядником геологорозвідувальних робіт щодо підтвердження запасів підземних вод Лозуватської дільниці Долинського водозабору, є Дочірнє підприємство національної акціонерної компанії "Надра України" "Центрукргеологія" м. Черкаси.

За інформацією генерального підрядника, на наступному тижні роботи мають розпочатися, що буде раніше майже на 1,5 місяця від погодженого графіка.

Міська рада вдячна всім причетним до цієї роботи сторонам за оперативність, та депутату Кіровоградської обласної ради Валерію Кальченку за сприяння і координацію у організаційних питаннях.

Копію дозволу оприлюднюємо.

Дозвіл на виконання будівельних робіт

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання