вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Долинчани відзначили День Соборності України

         22 січня в приміщенні Долинської райдержадміністрації відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України, які продовжились флеш-мобом по розгортанню державного прапора та покладанням квітів до пам’ятників Т.Г. Шевченка і Захисникам незалежності і суверенітету України.

         Міський голова Віра Тернавська в своїй промові біля пам’ятника Т.Г. Шевченка акцентувала увагу на тому, що Соборність  - це симовол об’єднання України та нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну. В цей же день ми відзначаємо і  100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. Віра Василівна звернула увагу присутніх на тому, що дата 22 січня є трагічною і в сучасній історії нашої держави. Саме в цей день у 2014 році розпочався розстріл перших Героїв Небесної Сотні під час Революції Гідності на Майдані в Києві. Дуже важко усвідомлювати, що йдуть роки, а ті хто віддавав накази стріляти в мирних людей, хто виконував ці накази, хто направляв «тітушок» на антимайдан до цього часу не відповіли за скоєні злочини перед українським народом.

         Революція Гідності  та боротьба за Єдину Україну продовжується і сьогодні  на Сході нашої країни, де військовослужбовці, патріоти, серед яких є і наші земляки відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни від російського агресора.

         Міський голова запропонувала хвилиною мовчання вшанувати пам’ять борців за вільну, незалежну та Соборну Україну.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання