вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Долинщина відсвяткувала День міста

         26 серпня 2018 року в у парку Залізничників відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня міста.

         Зі святково прикрашеної сцени літнього концертного майданчика з вітальним словами до всіх присутніх звернулася міський голова Віра Тернавська. Вона привітала жителів Долинської зі святом, побажала міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій та подякувала всім небайдужим громадянам за їх особистий внесок в розвиток міста.

         Серед присутніх на святі були і почесні гості: Валерій Кальченко – депутат Кіровоградської обласної ради по Долинському територіальному виборчому округу № 11, секретар Олександрійської міської ради - Олена Богоявленська.

         Від обласної влади Валерій Кальченко привітав присутніх з Днем міста, зазначив що обласна влада і надалі співпрацюватиме з міською владою по вирішенню нагальних питань життєдіяльності міста, зачитав вітання від голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка та вручив відзнаки Кіровоградської обласної ради.

         Міський голова Віра Тернавська вручила посвідчення та диплом Почесного громадянина міста Віктору Маруценку - заслуженому працівнику культури України, лауреату краєзнавчих премій імені В. Ястребова та І. Проценка, зберігачу фондів музею історії Долинського району.

         За високий професіоналізм, сумлінну працю, значний внесок у забезпечення життєдіяльності міста та з нагоди відзначення Дня міста вручено відзнаки міської ради працівникам трудових колективів міста.

         Також було  вручено грамоти переможцям розіграшу Кубка міського голови з шашок, шахів, футболу та дипломи за кращий благоустрій багатоквартирних будинків і територій приватного сектору. А найстаршій жительці нашого міста Ганні Єлисіївні Лисій (100 років), через онуку, вручила подарунок.

         Танці, пісні, вірші та гумор глядачам дарували: хореографічний ансамбль «Веселка», дитячий духовний оркестр Долинської районної школи мистецтв.

         Справжнє задоволення глядачам принесли виступи аматорів художньої самодіяльності Світопільського палацу культури м.Олександрії.

         Малеча мала змогу порозважатися на атракціонах.

         Майстри рукоділля презентували виставки своїх робіт, де можна було придбати сувенірну продукцію.

         Заклади ресторанного господарства пропонували  відвідувачам свою харчову продукцію та прохолодні напої, дошкільні навчальні заклади міста – теплі вареники та смачну кашу.

         Підготували місто та парк залізничників, до свята, працівники КП «Долинське міське комунальне господарство» та Комунальної установи «Долинський міський клуб» при Долинській міській раді.

         Виконком міської ради щиро вдячний керівникам та працівникам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям, апарату міської ради, всім жителям міста хто долучався до роботи по підготовці міста до cвята.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання