вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі Долинчани!

     Щиро і сердечно вітаю вас з великим християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим!

     Щороку воно відгукується в наших серцях любов’ю, надією і  вірою. А сьогодні, як ніколи, ми просимо у Бога миру, злагоди та спокою для нашої  України, рідного міста, кожної оселі.

      Понад два тисячоліття тому Ісус подарував нам неоціненний скарб, який ніколи не втратить своєї духовної ціни – віру у воскресіння та краще життя.

     Хочу, щоб ця радісна подія утвердила наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці.

     Нехай у день святої неділі торкнеться вас Господня благодать. Нехай за столом збереться вся ваша велика родина, а стіл прикрасять великодні паски і різнобарвні писанки. Давайте спробуємо стати добрішими до своїх близьких, до всіх людей, що нас оточують.  

     Нехай Світло Воскресіння Христового надає Вам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. 

     Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, оптимізму та хорошого святкового настрою. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає  всіх нас на добрі та праведні справи.

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

       З повагою,

       міський голова          В.ТЕРНАВСЬКА

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання