вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ДОРОГІ, ЛЮБІ ЖІНКИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Жінка є берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі, усе найсвітліше, що є у нашому житті пов’язане з жінкою. Велич і краса жінки оспівана в піснях та поезії.

Сьогодні  Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого прекрасного міста.

Низький уклін та особливі слова подяки адресую нашим берегиням чистоти – жінкам  КП  «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді, які докладають максимум зусиль щоб наше місто було гарним, чистим і привабливим в любу пору року.

Слова вдячності  надсилаю колективам  КДНЗ , які вкладають свою душу і серце у виховання найменших громадян нашого міста.

Найщиріші поздоровлення з нагоди свята  жінкам – депутатам міської ради, членам виконкому, головам вуличних комітетів, жінкам керівникам установ та організацій міста,ветеранам війни і праці.

Дякую всім жінкам за порозуміння, підтримку та допомогу. Бажаю міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра любові. Нехай у вашому домі завжди панує мир і спокій, добробут і затишок, а Ваші серця зігріває тепло та повага рідних і близьких людей!

 

Зі святом весни, краси, ніжності, любові !

 

З повагою

Міський голова                В.ТЕРНАВСЬКА

 

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання