вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До Дня молоді і на майбутнє

          12 червня в міській раді відбулася робоча нарада, на якій обговорені питання проведення у місті заходів до Дня молоді за участі працівників виконавчого апарату міської ради та представників спортивної громадськості.

         Як зазначила міський голова Віра Тернавська з метою створення сприятливих умов для відпочинку молоді та дорослих в літній період, в тому числі і заняття спортом, в міському парку «Дружба», напередодні Дня молоді передбачається відкриття волейбольного майданчика та всановлених двох стаціонарних тенісних столів, завдяки затвердженій міською радаю Програмі підтримки ініціатив жителів міста та ініціативі приватного підприємця, депутата міської ради Віталія Бездугана, проект якого став переможцем конкурсу.

         На нараді обговорені як робочі питання встановлення спортивного обладнання, так і формат проведення заходів, які заплановано провести 23 червня 2018 року з 10.00 год в міському парку «Дружба».

         В програмі заходів: офіційне відкриття спортивного майданчика, командні змагання бажаючих з волейболу та індивідуальні ігри з настільного тенісу. Заявки на участь команд у змаганнях з волейболу можна подати організаторам завчасно по телефону 5-28-81, або безпосередньо в день проведення змагань.

         У індивідуальних іграх з настільного тенісу, матимуть можливість прийняти участь всі бажаючі.

         Команди переможці у змаганнях з волейболу будуть нагороджені дипломами та призами міської ради.

         Для відвідувачів заходів працюватимуть об’єкти виїздної торгівлі та атракціони для дітей.

         Виконавчий комітет міської ради запрошує жителів міста та гостей прийняти участь у заходах.      

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання