вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами в м.Долинська!

     Деякими розповсюджувачами зовнішньої реклами в місті Долинська, якими укладено з Долинською  міською радою «Договора на право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Долинська» (далі-Договір) не виконуються свої обов'язки по Договору, а саме пункти 4.1, 4.2., щодо своєчасного внесення плати. Згідно пункту 5.3. Договору: «Несплата грошових коштів за користування місцями протягом 3 місяців є підставою для дострокового розірвання Договору і демонтування рекламних засобів».

     Деякі розповсюджувачі зовнішньої реклами в м.Долинська взагалі розмістили рекламні засоби незаконно, без отримання Дозволу на рекламу, у встановленому законом порядку.

     Пропонуємо, протягом місяця, з дня оприлюднення даного оголошення, розповсюджувачам зовнішньої реклами привести у відповідність документи, отримати Дозвола та сплатити ти наявну заборгованість.

     Долинська міська рада ОФІЦІЙНО ПОПЕРЕДЖУЄ вищезазначених осіб, що після 20.10.2017 року зазначені рекламні засоби будуть демонтовані комунальним підприємством «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді.

     Витрати на демонтаж та заборгованість будуть стягнуті з винних осіб у судовому порядку.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання