вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ДЯКУЄМО ЗА РОБОТУ ПО ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СНІГОПАДУ

З 27 лютого по 01 березня 2018 року в м. Долинська через великий снігопад склалася складна ситуація на дорогах та вулицях міста.

Виконкому міської  ради вдалося тримати під контролем ситуацію пов’язану з ліквідацією наслідків снігопаду. Практично було забезпечено проїзд автотранспорту та пішохідний рух по місту.

Виконком міської ради висловлює подяку керівникам та працівникам підприємств усіх форм власності за роботу по розчищенню від снігу доріг та вулиць міста:

  1. Керівнику КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді Андрію Кушку та механізаторам: Віктору Близнюку, Валерію Вітченку, Сергію Сушку, Олександру Лесику, Володимиру Кузьку, Віктору Батителю, Анатолію Дмітрову. Особливої подяки заслуговують працівниці дільниць з утримання прибудинкової території та благоустрою, які вручну розчищали тротуари та пішохідні доріжки.

 2. Керівнику ФГ «Шмагайло» Володимиру Шмагайлу та механізаторам: Анатолію Даниленку, Дмитру Петриченку, Євгену Мосюку, Олександру Козаку.

3. Керівнику СФО «Россолан» Максиму Собку та механізаторам: Анатолію Морозу, Сергію Фесенку, Івану Бородаю, Віктору Михайленку, Миколі Лисенку.

4. Керівникам СФГ «Колос» та «Мрія» Ігорю Ясніченку, Юрію Нечипуренку та механізаторам: Степану Зозулі та Василю Шимчикевичу.

5. Керівнику ФГ«Шевченко Плюс»  Тарасу Шевченка та механізатору Івану Гнатишину.

6. Фізичним особам-підприємцям:  Василю Туранчичу, Віталію Іващенку.

7. Директору філії «Долинський райавтодор» Віктору Добровольському та водіям: Юрію Лободі, Вадиму Товкесу, Олександру Кошену.

8. Керівнику ДП «Сантрейд» Володимиру Апілату, головному механіку - Сергію  Пилипенку та механізатору - Олександру Прозапасу.

Роботи по ліквідації наслідків снігопаду продовжуються, прохання долучатися до цієї роботи і інших власників снігоприбиральної техніки.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання