вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Засвітилися вогні на міській Новорічній ялинці

         24 грудня 2017 року в урочистій обстановці за участі жителів громади, які прийшли на це свято зі своїми дітьми та внуками, засвітилися вогні міської новорічної ялинки.

         За декілька днів Новий 2018 рік вступить у свої права, символом якого, згідно східного календаря є жовта земляна Собака. Рік передбачається буде стабільним, спокійним і мирним, чого прагнуть, безперечно, всі жителі нашої країни, в тому числі і жителі міста.

         До присутніх з вітанням звернулася міський голова Віра Тернавська, зазначивши, що це свято ми радісно чекаємо і зустрічаємо зі світлими почуттями і добрими сподіваннями. Побажала всім жителям міської громади у Новому році міцного здоров’я, родинного благополуччя, достатку, миру та злагоди. Щоб у кожній родині на новорічні та різдвяні свята лунав веселий сміх, був багатий святковий стіл, а в душі панував гарний настрій.

         Незважаючи на дощову погоду свято продовжилося виставою для дітей, яку підготували працівники КДНЗ «Казка», «Колобок» та Долинського міського клубу.

         Діти приймали участь у веселих конкурсах, преможці яких отримали призи-іграшки, розповідали вірші та співали пісні.

         По завершенню свята всі діти отримали подарунки із солодощами від Діда Мороза та Снігурки.

Фінансову та матеріальну підтримку для проведення свята також надали заступник голови ФГ «АСК» Олександр Самарський, директор СФО «Россолан» Максим Собко, директор СФГ «Катеринівське» Леонід Михайлов, директор ТОВ «Агрофірма «Нива» Анатолій Василюк, приватний підприємець Ольга Мезенцева.

         Виконком міської ради висловлює подяку працівникам КП «Долинськміськкомунгосп», комунальних дошкільних навчальних закладів міста «Казка», «Колобок», комунальної установи «Долинський міський клуб» за організацію у проведенні свята.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання