вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Заслухано звіт комісії

      На черговому засіданні виконкому міської ради заслухано звіт комісії про результати інвентаризації систем індивідуального опалення в квартирах багатоповерхових житлових будинків міста, мешканці яких відключилися від мережі централізованого опалення. Як зазначено в інформації першого заступника  міського голови Сергія Цуканова, інвентаризації підлягала 651 квартира. Станом на 01.09.2017 року комісією обстежено 595 квартир та встановлено, що загальна кількість квартир в багатоквартирних житлових будинках міста відключених від мереж централізованого опалення становить 526, або 15,27%. Слід зазначити, що у відповідності до Схеми розвитку системи теплопостачання міста Долинська на період до 2010 року, затвердженої рішенням сесії Долинської міської ради від 14.07.2015 р. № 1314, загальний відсоток відключених квартир від мереж централізованого опалення, який не вплине на ефективну роботу системи теплопостачання міста Долинська, встановлено на рівні 15%, що в перерахунку до загальної кількості складає 517 квартир.

         Враховуючи пропозицію міжвідомчої комісії, після обговорення зазначеного питання, виконком міської ради  прийняв рішення  про припинення видачі дозволів постійно діючою міжвідомчою комісією з питань відключення від мереж централізованого опалення та влаштування індивідуального опалення у квартирах багатоквартирних житлових будинків м.Долинська у зв’язку з перевищенням встановленого відсотка відключених квартир.

       Начальнику КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді Кушку А.В., з метою збільшення обсягів виробництва теплоенергії та доходів підприємства проводити роботу з мешканцями багатоквартирних житлових будинків щодо зворотного підключення до мереж централізованого опалення.  

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання