вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

В зв’язку з погіршенням погодних умов, 27 лютого 2018 року відбулося засідання міського оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами.

Засідання провів перший заступник міського голови, голова оперативного штабу Сергій Цуканов.

На засіданні обговорені організаційні та технічні питання розчищення доріг і тротуарів міста, заходи на випадок аварійного відключення електроенергії, водопостачання та теплопостачання.

Для розчищення доріг та тротуарів передбачено залучити до 12 одиниць техніки КП «Долинський міськомунгосп» та суб’єктів підприємницької діяльності, згідно укладених договорів. Для роботи техніки придбано 2,2 тони дизельного пального. Акцентовано увагу на необхідність забезпечення, в першу чергу, безперешкодного під’їзду до закладів охорони здоров’я, шкіл, дитячих садків, торгових об’єктів.

Оперативний штаб звертається до водіїв обмежити, на цей період, користування власними автомобілями, прибрати їх з узбіч доріг та прибудинкових територій для забезпечення роботи снігоприбиральної техніки.

Рекомендовано керівникам комунальних підприємств КП «Долинський міськомунгосп» та КП «Центр» забезпечити цілодобове чергування диспетчерських служб, чергових електриків, ремонтних бригад, відповідальних працівників з числа керівного складу.

Закладам торгівлі необхідно подбати про завезення достатньої кількості хлібобулочних виробів.

Координацію роботи житлово-комунального господарства, на даний період, покладено на керівника КП «Долинський міськкомунгосп» Андрія Кушка.

 

По всіх питаннях жителям міста просимо звертатися за телефонами:

диспетчер – 5-22-56, 066-942-00-12;

по теплопостачанню – 5-14-99, 066-263-61-00

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання