вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

За безоблікове водокористування передбачена відповідальність

         З метою зменшення необлікованих витрат в системі водопостачання «старої частини міста», комунальним підприємством «Долинське міське комунальне господарство» продовжуються роботи по виявленню несанкціонованих приєднань споживачів до мереж водопостачання. 

         У зв’язку із значним небалансом між обсягами виробленої та спожитої води, через її крадіжки (споживання без укладання договору на водопостачання), рішенням виконкому міської ради від 19 квітня 2017 року затверджений «Порядок дій комунальних підприємств в разі несанкціонованого (самовільного) приєднання споживачів до мережі водопостачання». Згідно ПОРЯДКУ, у разі виявлення самовільного приєднання до систем централізованого водопостачання, складається акт про факт такого приєднання, а  водокористування вважається безобліковим. У випадку безоблікового водокористування, підприємство водопостачальник, виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/с та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

         При стандартному приєднані трубою діаметром 15 мм і розрахунковій швидкості води 2 м/с витрати води складуть 1,27 м3 за годину або 915 м3 за місяць.

         При діючому тарифі для споживачів КП «Долинське міське комунальне господарство» 35,00 грн./м3, нарахування за місяць складуть 32 тис. грн.

         У разі виявлення несанкціонованого приєднання до  мереж водопостачання до порушників будуть застосовані суттєві штрафні санкції. Слід зазанчити, що такі випадки є і робота в даному напрямку ведеться постійно.

         Міська рада попереджає споживачів, які незаконно споживають воду, про необхідність терміново звернутися до  комунального підприємства для укладення договору на водопостачання аби не наражати себе на значні фінансові витрати.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання