вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

За кошти тих хто смітить будемо і прибирати смітники

         Працівниками КП «Долинське міське комунальне господарство» розпочаті роботи по прибиранню побутового сміття та вирубку порослі на узбіччі дороги за колишнім птахокомбінатом в напрямку с. Фалькове.

         Стихійне сміттєзвалице в цій частині міста створюють самі ж жителі прилеглих вулиць, незважаючи на проведену роз’яснувальну роботу з ними під час індивідуальних обходів помешкань та проведених сходах громадян.

         І це при тому, що в місті організована робота по вивезенню твердих побутових відходів двома суб’єктами підприємницької діяльності.

         Враховуючи те, що частина громадян не уклала договори на вивезення твердих побутових відходів та продовжує засмічувати землі комунальної власності міста, депутатами міської ради внесена пропозиція про встановлення потужних камер відеоспостереження для ідентифікації осіб і транспортних засобів які виносять і вивозять сміття у зазначені місця. З цією метою також організоване вечірнє і нічне чергування.

         Прізвища та фотознімки цих осіб будуть опубліковані на сайті міської ради. Бо той, хто викидає сміття у невстановлених місцях, повинен оплачувати і його прибирання за накладені штрафи, які встановлені для фізичних осіб за такі дії в розмірі від 860 до 1340 грн.

         Мабуть вже досить окремим громадянам вирішувати власні сміттєві питання за рахунок бюджетних коштів та праці комунальників.

         А може все ж таки в тих людей совість прозріє?

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання