вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Звітний концерт «Веселки»

         01 червня 2018 року у МЦ «Цервона калина» відбувся звітний концерт зразкового хореографічного ансамблю «Веселка». У цьому навчальному році, у ансамблі, 160 хлопчиків і дівчаток віком від 4 до 17 років навчалися мистецтву народного танцю. Про високий рівень колективу свідчать численні запрошення до участі у фестивалях і гастрольних виступах, премоги Гран Прі обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

         І цього дня, діти протягом двох годин, зачаровували своїми танцями, під гучні оплески всіх присутніх у залі.

         По закінченню концерту, керівник колективу, заслужений працівник культури України Галина Жир коротко підсумувала роботу за навчальний рік, відзначила дипломами вихованців.

         Серед гостей свята, була і міський голова Віра Тернавська, яка привітала дітей з Міжнародним днем захисту дітей та закінченням навчального року. Подякувала керівнику та дітям за нелегку щоденну працю, активну участь у культурних заходах, які проводяться в місті, талант і майстерність, якими учасники ансамблю радують глядачів. Зазначила, що міська влада постійно підтримує «Веселку» та вручила колективу подарунковий сертифікат на суму 15,0 тис.грн для придбання обладнання в зал акробатики.

         Підтримують колектив заступник керівника фермерського господарства «АСК» Олександр Самарський, керівник СФО «Россолан» Максим Собко. За підсумками навчального року кожному вихованцю «Веселки» від них було вручено грошову винагороду - по 100 грн, а чотирьом випускницям – по 1,0 тис.грн.

         Присутній на заходах Олександр Самарський, вручаючи грошові винагороди побажав колективу «Веселка» успіхів у навчанні та вагомих досягнень в хореографічному і танцювальному мистецтві.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання