вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Земельні ділянки є, необхідно визначатися з їх використанням

         15 березня 2018 року в міській раді відбулася спільна нарада голів городніх і садових товариств міста за участі міського голови Віри Тернавської, на якій розглянуті питання використання вільних земельних ділянок в садових товариствах «Мічурінець» та «Дружба». Всі бажаючі займатися садівництвом та городництвом мешканці міста, можуть звернутися до голів цих товариств із заявами на отриманння вільних земельних ділянок, яких там обліковується більше 300.

         В  зв’язку з припиненням діяльності городнього товариства «Едем», колишні його члени мають можливість отримати земельну ділянку площею 0,05га у приватну власність. Пакет необхідних документів для цього необхідно терміново надати колишньому голові цього товариства Валентини Олійник. Міською радою та відділом Держгеокадастру в Долинському районі буде надана допомога в цій роботі.

         Міська рада зазначає, що громадянам міста необхідно з розумінням і відповідальністю віднестися до зазначених пропозицій, щоб мати можливість займатися садівництвом та городництвом, адже розпорядником земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту є Головне управління Держгеокадастру в Кіровоградській області, а не міська рада і поспішити з отриманням наявних вільних земельних ділянок та з приватизацією.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання