вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ЗУСТРІЧ З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ДИТЯЧОГО САДКУ

 

28 лютого 2018 року за участю батьківського комітету, працівників дитячого садка відбулася зустріч міського голови Тернавської В.В., депутатів та членів виконкому, працівників міської ради по питанню роботи комунального дошкільного навчального закладу № 2 «Івушка».

Під час зустрічі підтверджено, що в міської влади не має намірів позбавити дітей права відвідувати дошкільні заклади міста, в тому числі і дитячий садочок № 2 «Івушка». З батьками обговорені можливі варіанти подальшої роботи дитячого садка, а також запропоновані пропозиції відвідування дітьми інших дитячих садків міста.

За підсумками зустрічі з батьками, та результатів роботи робочої групи, яка створена розпорядженням міського голови, з вивчення аналізу роботи адміністрації дитячих садків щодо відвідування дітей та раціонального використання бюджетних коштів, у квітні 2018 року будуть підготовлені пропозиції виконкому міської ради щодо оптимізації штатної чисельності, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04 листопада 2010 року № 1055 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів», в цих закладах, в тому числі і подальшої роботи дитячого садка № 2 «Івушка». 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання