вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Казкове літо

          Недарма в перший день літа відзначають Міжнародний День захисту дітей. Адже літо, як і діти асоціюється з теплом ,веселощами , яскравістю і добром. 3 червня 2017 року Долинський міський клуб запросив на свято «Казкове літо» дітей та батьків міста.

         Всі присутні мали змогу насолодитися концертною програмою, яку підготував  дитячий аматорський колектив «Вишиванка» під керівництвом Слівки В.Д., прийняти участь у іграх-конкурсах, розважитися з клоунами  флешмобом з мильними кульками, прикрасити себе аквагримом. Учасників та запрошених частували солодощами та короваєм .

         Наприкінці програми  учасники  аматорського колективу Долинського міського клубу, без яких останнім часом не проходять свята в місті, були нагородженні  подарунками та подяками за активну участь у житті клубу, сумлінне ставлення, любов до музики та участь у проектах популяризації мистецтва у місті.

         Керівник гуртка декоративно - ужиткового мистецтва Василишина О.В. запросила всіх бажаючих завітати до нашого «Домовичка».                  

         Хочемо   висловити  щиру подяку підприємцям Людмилі Лубенець, Наталії Парубенко, Олександру Сердюку, Олені Качаловій, Світлані Малько за  подарунки для проведення свята  і бажаємо  благодійникам міцного здоров'я, добра, миру, злагоди, здійснення усіх задумів і сподівань. Дитинство- найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Тож давайте разом зробимо дітей якомога щасливішими.  

 

                                                                  Керівник  КУ Долинського  міського  клубу     В. Булах                

                 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання