вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Керівний склад Ради підприємців обрано

     Рішенням виконавчого комітету міської ради від 18 квітня 2018 року № 89 «Про  Раду підприємців при виконавчому комітеті Долинської міської ради» утворено Раду підприємців в складі 14 осіб та затверджено Положення.

     29 травня поточного року відбулося перше організаційне засідання Ради підприємців на якому було обрано її керівний склад. Головою Ради підприємців  при виконавчому комітеті Долинської міської ради обрано Віталія Бездугана, фізичну особу-підприємця, депутата міської ради, заступником голови Ради - Ігоря Євдокименка, фізичну особу-підприємця, секретарем – Наталію Парубенко, фізичну особу- підприємця, депутата міської ради.

     В роботі засідання взяла участь міський голова Віра Тернавська, яка висловила свою підтримку щодо необхідності діяльності Ради підприємців у місті, окреслила основні напрямки співпраці новоствореної структури і влади та висловила надію, що малий та середній бізнес активно включиться у роботу по вирішенню тих завдань,  які стоять перед містом та підприємцями.

     Членами Ради підприємців висловлені конструктивні думки щодо внеску суб’єктів малого і середнього бізнесу в соціальний та економічний розвиток міста, залучення інвестицій у виробництво для зайнятості населення.

     Обговорено також пропозиції до плану роботи Ради підприємців, який буде затверджено на черговому засіданні.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання