вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

КП «Долинськкомунгосп» інформує

         Працівниками виробничих одиниць КП «Долинськкомунгосп» продовжуються роботи по видаленню та обрізці дерев, відповідно до рішень виконкому міської ради та погодженого графіка. Виконується замовлення по виготовленню 10 лавок для встановлення по вулиці Соборності України до Дня міста. Проведено ремонт перильного огородження на пішохідному містку по вул. Центральна, частину якого було викрадено.

         Розпочато ремонт пошкоджених ділянок бетонного покриття по вул. Соборності України, який виконано на площі 40м.кв.

         Продовжуються роботи по ремонту та обслуговуванню мереж водопостачання та теплопостачання, котельного обладнання на котельнях № 2,3, обслуговування мереж вуличного освітлення.

          Працівники та техніка підприємства задіяні на покосі бур’янів на землях комунальної власності в ході оголошеного місячника який триватиме до 25 серпня 2018 року, підтримують в належному стані парки, газони та клумби.

         Юридичною службою підприємства ведеться активна претензійно-позовна робота по стягненню боргів за комунальні послуги в судовому порядку. Не погашення боргів ставить під загрозу своєчасний початок опалювального сезону 2018-2019 років через неотримання лімітів на газ.

 

Начальник КП «Міськкомунгосп»

А.Кушко

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання