вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ми учасники «Калинового співу»

     У районному фестивалі - конкурсі «Калиновий спів» вперше прийняв участь молодий аматорський колектив «Веселі сусідоньки» Долинського міського клубу під керівництвом Василя Слівки, і у номінації «Народний спів» зайняв перше місце! Не дивлячись на те, що «Веселі сусідоньки» лише нещодавно розпочали своє творче життя, завдяки згуртованості і невтомній праці вже мають здобутки і визнання місцевих жителів. Вони є постійними учасниками всіх творчих заходів, що проводить міський клуб, і кожен їх виступ викликає бурю оплесків глядачів. Тому як керівник клубу хочу подякувати цим невтомним жінкам і побажати успіхів. Так тримати !!! Всіх хто любить українську пісню запрошуємо приєднуватися до нашого колективу, ми всім будемо раді.

     Керівництво і творчий колектив клубу висловлюють щиру подяку завідуючій ДНЗ № 4 «Казка» Малазі І.А. та справжнім майстриням своєї справи Черненко Валентині і Ковальчук Олені за чудовий коровай, який був достойно оцінений членами журі і серед всіх короваїв «Калинового співу» визнаний найкращим.

     Колектив Долинського міського клубу вдячний Долинській міській раді за допомогу в придбанні костюмів для учасників конкурсу.

     Завідуюча Долинським міським клубом Валентина Булах.

                            

  

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання