вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Мораторій на перевірки для свідомих

        До міської ради та Долинського районного управління Держпродспоживслужби надійшла заява від громадянки К. в якій вона зазначала, що її дитина під час  шкільної перерви у магазині «Спокуса», що на мікрорайоні, придбала пиріжок із сиром та повидлом. А коли його відкусила то побачила на ньому явно виражені ознаки цвілі. Цього ж дня   іншому школяреві продано  сир плавлений «Янтар» із закінченим терміном придатності для вживання.

        18 січня 2018 року   членами  районної робочої групи по координації та  контролю ситуації на споживчому ринку району  у  складі начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Долинського районного управління ГУ  Держпродспоживслужби Світлани Толмач,  головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інфраструктури  райдержадміністрації  Ірини Мазур та провідного спеціаліста з питань організації торгівлі побуту та захисту прав споживачів  Віктора Ніколаєва,  з метою перевірки фактів викладених у заяві гр. К.  в магазині було проведено обстеження.

         Продавці магазину не заперечували про  факт продажу неякісних товарів у магазині. Проте, вражала їх байдужість, коли члени комісії  з вітрини діставали  один за одним продукти харчування із закінченим терміном придатності для вживання.

          По факту перевірки комісією складено акт та рекомендовано власнику магазину вилучити з реалізації та вивезти з магазину, виявлені товари із простроченим терміном.

          З продавцями продовольчого магазину, які були  під час перевірки, проведена роз’яснювальна робота.

          Але, чи будуть враховані наші поради та рекомендації, стверджувати не можемо.  І чи не спостерігається подібна ситуація в  інших магазинах міста.

           До цього додамо, що Урядом   з метою підтримки малого бізнесу, приватних підприємців  з липня 2014 року і по даний час введено мораторій на перевірки.

          Напрошується висновок, для  кого потрібний мораторій на  перевірку продуктів харчування, коли виявляються такі кричущі факти порушення правил торгівлі?     

          В зв’язку із такою ситуацією, яка складається на ринку продовольчих товарів, через безвідповідальних підприємців, міська рада не може бути спостерігачем  і вимушена звертатись до Кабінету Міністрів України про скасування мораторію на перевірку якості продуктів харчування, так як він для  окремих, є ширмою  та наносить шкоду здоров’ю людей  і  насамперед дітей.

                                                                               

                                                                                  Провідний спеціаліст з питань організації

                                                                                  торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

                                                                                  В.Ніколаєв   

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання